ଏହି ଗୋଟିଏ କାମ କଲେ , ମାସକୁ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀ ଦେବ ଆପଣଙ୍କୁ 40,000 ଟଙ୍କା

Odisha News, India News

ଆପଣ ମାନେ ଜାଣି ଥିବେ ରିଲାୟନ୍ସ ଜିଓର ଚାରି ବର୍ଷ ର କେରିଅର ରେ ପ୍ରାୟ 1 ଲକ୍ଷ କୋଟି ଟଙ୍କା କର୍ଚ୍ଚ ହୋଇଛି । ଯେଉଂ ଥିରେ କି ଆଗାମୀ ସମୟରେ ଟାୱାର ବି ଲଗା ଯିବ । ସେମିତି ରେ ଆମେ ଯେଉଁ ଟାୱାର ଲଗେଇବା ର କଥା ଏଠାରେ କହୁଛେ । ଏହି ଦିନ ରେ ରିଲାୟନ୍ସ ଜିଓ ରେ ବ୍ୟବହାର କାରୀଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ବହୁତ ପରିମାଣ ରେ ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି । ଏବଂ ସେମିତି ବେଳେ ସେମାନଙ୍କୁ କିପରି ଭାବେ ଭଲ କମ୍ୟୁନିକେସନ୍ ସେବା ମିଳିବ ସେହି ବିଷୟ ରେ ଏବେ ଜିଓ ଭାବିବା ସହିତ ଏହି ଦିନରେ ସେ ସାରା ଦେଶ ରେ ପ୍ରାୟ 45000 ହଜାର ଟାୱାର  ବସେଇବା ପାଇଁ ଜାଉଛି । ଜାହା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ମାନେ ବହୁତ ଭଲ ଭାବେ ଏହାର ବ୍ୟବହାର କରି ପାରିବେ ।
ସେମିତି ରେ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଛନ୍ତି କି ପୂର୍ବ ସମୟ ରେ ଜିଓ ଦେଖେଇଛି କି ସେ କଣ କରି ପାରେ ବୋଲି । ସେମିତି ରେ ସେ ଅନ୍ୟ ସବୁ ନେଟୱାର୍କ ପ୍ରୋଭାଇଡର ମାନଙ୍କୁ ଏବେ ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ନାସ କରି ସାରିଛି । ସେହି ପରି ବେଳେ ଏହି ଦିନ ରେ ଜିଓ ତରଫରୁ ଘୋଷଣା ହୋଇଛି କି ଆଗକୁ ଆସୁ ଥିବା 6 ମାସ ମଧ୍ୟ ରେ ଭାରତ ର ରାଜ୍ୟ ମାନଙ୍କ ରେ ସେ 45000 ହଜାର ଟାୱାର୍ ବସେଇବ ବୋଲି । ଏମିତି ରେ ଯଦି ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଖରେ କିଛି ସ୍ଥାନ ରହିଛି । ତେବେ ସେଠାରେ ଆପଣ ମାନେ ଜିଓ ର ଟାୱାର ବସେଇ ପାରିବେ । ଏବଂ ସେହି ପରି କ୍ଷେତ୍ର ରେ ଆପଣ ମନେ ନିଜ ଘରେ ଜିଓ ଏହି ଚାୱାର କୁ ବସେଇ ପାରିବେ ।
ତେବେ ଏହାର ବସେଇବାର ଫାଇଦା କଣ ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଜଣେଇବା ପାଇଁ ଚାହିଁବୁ । ଜିଓ ର ସବୁ ମୋବାଇଲ ଟାୱାର ପାଇଁ ଆମେରିକାନ୍ ଟାୱାର କର୍ପୋରେସନ୍ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁ ଥିବା ବେଳେ ଏହି ଦିନ ରେ କେବଳ ଟାୱାର ନିର୍ମାଣ କ୍ଷେତ୍ର ରେ 2.82 ଲକ୍ଷ କୋଟି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିଛନ୍ତି । ତେବେ ସେହି ପରି ବେଳେ ଯଦି ଆପଣ ମାନେ ନିଜ ଘରେ ବା କୈଣସି ସ୍ଥାନ ରେ ଏହି ଟାୱାର କୁ ଲଗାଉଛନ୍ତି । ତେବେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଜିଏ ତରଫ ରୁ ସେହି ଟାୱାର ମେଣ୍ଟେନେନ୍, ତଥା ମାସିକ 30 ରୁ 40 ହଜାର ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ମିଳିବ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି । ତେବେ ଯଦି ଆପଣ ମାନେ ଏହି ଟାୱାର ମାନଙ୍କୁ ନିଜ ସ୍ଥାନ ରେ ବସେଇବା ପାଇଁ ଚାହାଁନ୍ତି । ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜିଓ ର ଅଫିସିଆଲ ୱେବ ସାଇଟ୍ ରେ ଜାଇ ଫର୍ମ ପୂରଣ କରନ୍ତ.
Source: ENews23
Previous
Next Post »

Odisha reports 456 new positive cases; total tally at 9,526, death toll reaches 38

Odisha reported 456 new COVID-19 cases Monday, taking the total tally in the state to 9,526. Two additional deaths took the toll in the stat...

Important Link

Visit G2G and learn how to win andar bahar in casino, we give you all casino strategies, together with tailored casino offers from Indias best online casinos.

Enjoy over 500 different games at 10Cric Casino, Indias most popular casino site! We have the fastest withdrawals in India and offer fast and secure payment methods!